všechna šťeňátka z vrhu " D" jsou zadaná a rozjiždejí se do nových domovů. Přejeme jim hodně štěstí! 

Vrh D: Cassie & Benny

V případě zájmu  kontaktujte majitelku  na tel. č. 724 160 218 nebo emailu kvetuse.sykorova@seznam.cz

Denver

Denver je to posledni narozený pejsek, kterému se na svět moc nechtělo(asi), čeká na milující rodinu. Jeho povaha je užasná ve všem je první, je sebevědomý, klidný a bude to pan pes.

Dream

Dream je malý, klidný klučina s milou povahou, ale vyroste z něj sebevědomý pes.

Den "D"

Den "D" našeho vrhu D padl na 12.10.2022. Cassie úspěšně porodila 10 štěňátek (7 holčiček a 3 pejsky). Stala se z ní nejlepší psí máma na světě. O všech 10 svých dětí se stará vzorně a všichni už přibývají na váze. Zadán zatím jeden pejsek a jedna holčička. Cassii si přeje pro své psí dětičky jen a jen ty nejlepšií páníčky. Všech 10 je černoznakatých. V případě zájmu mě kontaktujte na tel. č. 724 160 218 nebo emailu kvetuse.sykorova@seznam.cz. Budu postupně přidávat fotečky. Zatím jen klubíčko černých chlupáčků.

A jak to všechno začalo:


Protože jsme byli 15 let majitelé belgického ovčáka Sáry (všichni zasvěcení vědí, jaké to být majitelem tohoto plemene..), milovali jsme ji i přes všechny starosti, které nám přidělávala. Po jejím odchodu do psího nebe jsme si mysleli, že už si ROZHODNĚ NIKDY žádného psa nepořídíme.

Před se 7 lety se přistěhovali vedle nás noví sousedé a pořídili si úžasnou fenku Bajku (dcera Boogie, vrh B), kterou jsme občas hlídali a zamilovali si ji. Když Bajka před 3 lety porodila svých 7 štěňátek, bylo jasné, že jedno z nich bude naše.

Představovali jsme si stejně klidnou a pohodovou fenečku, ale Cassie byla od narození mnohem temperamentnější a s báječným smyslem pro lumpárny. Po zvládnutí jejích pubertálních průšvihů, všech výcviků, zkoušek a výstav je z ní teď velký hlídač a úžasný parťák celé rodiny.

Když jsme se letos v létě rozhodli pro uchovnění Cassinky, pečlivě jsme vybírali ženicha. Benny od Květnické studánky se nám líbil pro svůj mohutný vzhled, krásné zbarvení a vyrovnanou povahu. Hned při prvním setkání mezi nimi přeskočila jiskra a my se můžeme těšit začátkem října na nové přírůstky do naší velké hovawartí rodiny z Podbuchlovských hor.

Cassinka svoji březost bere velmi zodpovědně, tváří se důležitě a veškeré výzvy svojí maminky k dovádění na zahradě naprosto ignoruje.

Držte nám pěsti, ať všechno proběhne v pořádku a my doufáme, že potěšíme případné zájemce krásným chlupatým dárečkem pod stromeček.

Cassie z Podbuchlovských hor

Datum narození: 20. 7. 2019

Matka: Bayka z Podbuchlovských hor                                      Otec: Dream Black Prim


Více info zde.

Benny od Květnické studánky

Datum narození: 14. 6. 2016                                                  Matka: Abigail od Květnické studánky                                     Otec: Cooper Debbie-Ann

Fotogalerie